Stuur uw sport & nieuws berichten in naar    www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws         www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws         www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws        Stuur uw sport & nieuws berichten in naar        www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws        
 
 


Boxteldigitaal
sport
&
nieuws

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 

 

Voetbal uitslagen vv Irene 10-11 oktober 2015
 

 

Uitslagen V.V. Irene
Zaterdag 10 oktober 2015
Categorie Tijd Thuis Uit  Uitslag Competitie of beker
Jeugd 9.15 uur V.V. Irene E3 MVC E3M 12-0 Competitie
Jeugd 9.30 uur SCMH E1 V.V. Irene E1 3-10 Competitie
Jeugd 9.30 uur WEC E3G V.V. Irene E2 13-0 Competitie
Jeugd 10.15 uur V.V. Irene F2 DVG F4 1-0 Competitie
Jeugd 10.15 uur V.V. Irene F3 Venhorst F4 0-1 Competitie
Jeugd 10.30 uur Gemert F6 V.V. Irene F1 1-10 Competitie
Jeugd 11.45 uur Schijndel / De Wit D4G V.V. Irene D1 0-15 Competitie
Jeugd 12.30 uur Handel C1G V.V. Irene C1 2-2 Competitie
Jeugd 13.15 uur V.V. Irene MC1 Boekel Sport MC1 2-4 Competitie
Jeugd 14.45 uur Boekel Sport A2 V.V. Irene A1 1-9 Competitie
Jeugd 14.45 uur V.V. Irene B1 Erp B2 3-1 Competitie
Jeugd 14.45 uur Boekel Sport B3 V.V. Irene B2 6-3 Competitie
Jeugd 15.00 uur S.V. Budel MA1 V.V. Irene MA1 9-1 Competitie
Zondag 11 oktober 2015
Categorie Tijd Thuis Uit  Uitslag Competitie of beker
Senioren 10.00 uur Volkel 7  V.V. Irene 3 1-3 Competitie
Senioren 10.00 uur V.V. Irene 35+ 1 SCMH 35+ 1 2-2 Competitie
Senioren 10.00 uur V.V. Irene 35+ 2 Vorstenbossche Boys 35+ 1 4-3 Competitie
Senioren 12.00 uur V.V. Irene 2 Heeswijk 4 5-0 Competitie
Zaterdag 17 oktober 2015
Categorie Tijd Thuis Uit  Competitie of beker
Jeugd 9.15 uur V.V. Irene E1 Venhorst E2G Competitie
Jeugd 9.15 uur V.V. Irene E2 Gemert E10 Competitie
Jeugd 10.15 uur V.V. Irene F2 Blauw Geel '38 / Jumbo F11 Competitie
Jeugd 11.15 uur V.V. Irene D1 Nijnsel / TVE Reclame D1G Competitie
Jeugd 11.15 uur V.V. Irene MA1 Schijndel / De Wit MA1 Competitie
Jeugd 13.15 uur V.V. Irene C1 ST Elsendorp / Fiducia C1 Competitie
Jeugd 14.45 uur V.V. Irene A1 Rhode A3 Competitie
Jeugd 14.45 uur V.V. Irene B2 Gemert B4 Competitie
Jeugd 9.15 uur Sparta '25 E6G V.V. Irene E3 Competitie
Jeugd 10.30 uur Avanti '31 F6 V.V. Irene F3 Competitie
Jeugd 11.30 uur UDI '19 / Beter Bed MC2 V.V. Irene MC1 Competitie
Jeugd 15.00 uur Schijndel / De Wit B3 V.V. Irene B1 Competitie
Zondag 18 oktober 2015
Categorie Tijd Thuis Uit  Competitie of beker
Senioren 9.30 uur Avanti'31 35+ 1 V.V. Irene 35+ 1 Competitie
Senioren 10.30 uur Ollandia 2 V.V. Irene 2 Competitie
Senioren 10.00 uur V.V. Irene 35+ 2 Ollandia 35+ 1 Competitie
Senioren 10.00 uur V.V. Irene 3 Boskant 6 Competitie
Senioren Competitie

Auteur Niels van den Aker
website www.vvirene.nl
Meer Irene voetbal nieuws >>>>


11-10-2015
 
 
VV Irene
 
 
 
 

Blijf op de hoogte van sport & nieuws en volg www.boxteldigitaal .nl op instagram, twitter of like ons via facebook



 

 

 

 
 



 
 

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
copyright © www.boxteldigitaal .nl (hoby)