Stuur uw sport & nieuws berichten in naar    www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws         www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws         www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws        Stuur uw sport & nieuws berichten in naar        www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws        
 
 


Boxteldigitaal
sport
&
nieuws

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 

 

Programma en uitslagen VV Irene
 

 

Uitslagen programma VV Irene

De uitslagen en programma van VV Irene van zaterdag 12 maart en zondag 13 maart

Uitslagen V.V. Irene
Zaterdag 12 maart 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Uitslag Competitie
Jeugd 9.15 uur V.V. Irene E1 WEC E1 0-5 Competitie
Jeugd 9.15 uur V.V. Irene E2 Rhode E8 0-11 Competitie
Jeugd 10.15 uur V.V. Irene F3 Blauw Geel '38 / Jumbo F18 1-0 Competitie
Jeugd 10.15 uur Blauw Geel '38 / Jumbo F15M V.V. Irene F2 0-1 Competitie
Jeugd 10.30 uur Boekel Sport E7G V.V. Irene E3 2-3 Competitie
Jeugd 10.30 uur VOW F1 V.V. Irene F1 1-4 Competitie
Jeugd 11.15 uur V.V. Irene D1 Boekel Sport D1 4-6 Competitie
Jeugd 13.00 uur ELI C1G V.V. Irene C1 Afgelast Competitie
Jeugd 13.15 uur V.V. Irene MC1 Schijndel / De Wit MC1 1-3 Competitie
Jeugd 13.30 uur DESO / Van der Horst A1 V.V. Irene A1 2-3 Competitie
Jeugd 14.30 uur DVG B2 V.V. Irene B2 4-2 Competitie
Jeugd 14.45 uur V.V. Irene B1 S.V. Brandevoort B1 4-2 Competitie
Jeugd 14.45 uur OJC Rosmale MA2 V.V. Irene MA1 Verplaatst naar maandag 21 maart om 19.30 uur
Zondag 13 maart 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Uitslag Competitie
Jeugd 9.30 uur Ollandia 35+ 1 V.V. Irene 35+ 2 0-6 Competitie
Jeugd 10.00 uur Boskant 6 V.V. Irene 3 2-2 Competitie
Jeugd 12.00 uur V.V. Irene 2 Ollandia 2 7-3 Competitie
Programma V.V. Irene
Zaterdag 19 maart 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Competitie
Jeugd 9.15 uur V.V. Irene E3 Rhode E9G Competitie
Jeugd 9.30 uur Boekel Sport F8 V.V. Irene F3 Competitie
Jeugd 10.15 uur V.V. Irene F1 Gemert F6 Competitie
Jeugd 10.15 uur V.V. Irene F2 Rhode F7G Competitie
Jeugd 10.30 uur ELI E1G V.V. Irene E1 Competitie
Jeugd 11.15 uur V.V. Irene MA1 Nieuwkuijk MA1 Competitie
Jeugd 11.30 uur Boerdonk E2G V.V. Irene E2 Competitie
Jeugd 11.45 uur Schijndel / De Wit D3 V.V. Irene D1 Competitie
Jeugd 13.15 uur V.V. Irene C1 Handel C1G Competitie
Jeugd 13.30 uur ST SSS '18 / Holthees MC1 V.V. Irene MC1 Competitie
Jeugd 14.30 uur DVG B1 V.V. Irene B1 Competitie
Jeugd 14.45 uur V.V. Irene A1 St. Herpinia / OKSV A1 Competitie
Jeugd 14.45 uur V.V. Irene B2 Erp B3 Competitie
Zondag 20 maart 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Competitie
Senioren 9.30 uur Avesteyn 35+ 1 V.V. Irene 35+ 1 Competitie
Senioren 10.00 uur V.V. Irene 3 SCMH 6 Competitie
Senioren 10.00 uur V.V. Irene 35+ 2 Heeswijk 35+ 1 Competitie
Senioren 12.00 uur Avesteyn 4 V.V. Irene 2 Competitie
Senioren 14.30 uur V.V. Irene 1 Elsendorp 1 Competitie

 

Auteur Niels van den Aker
website www.vvirene.nl
Meer Irene voetbal nieuws >>>>


13-03-2016
 
 
VV Irene
 
 
 
 

Blijf op de hoogte van sport & nieuws en volg www.boxteldigitaal .nl op instagram, twitter of like ons via facebook



 

 

 

 
 



 
 

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
copyright © www.boxteldigitaal .nl (hoby)