Stuur uw sport & nieuws berichten in naar    www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws         www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws         www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws        Stuur uw sport & nieuws berichten in naar        www.boxteldigitaal.nl     voor al uw sport & nieuws        
 
 


Boxteldigitaal
sport
&
nieuws

 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 

 

Programma en uitslagen VV Irene
 

 

Uitslagen V.V. Irene
Maandag 11 april 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Uitslag Competitie 
Jeugd 19.30 uur Nieuw Woensel MA1 V.V. Irene MA1 3-1 Competitie
Dinsdag 12 april 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Uitslag Competitie
Jeugd 18.30 uur MULO MC1 V.V. Irene MC1 4-0 Competitie
Donderdag 14 april 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Uitslag Competitie
Jeugd 18.30 uur V.V. Irene E3 DVG E3G 3-1 Competitie
Jeugd 19.00 uur ELI C1G V.V. Irene C1 1-3 Competitie
Zaterdag 16 april 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Uitslag Competitie
Jeugd 9.15 uur V.V. Irene E3 Sparta '25 E4 3-1 Competitie
Jeugd 9.15 uur Sparta '25 E2 V.V. Irene E1 3-1 Competitie
Jeugd 10.15 uur V.V. Irene F1 Schijndel / De Wit F5 0-2 Competitie
Jeugd 10.15 uur V.V. Irene F2 Avanti '31 F5 1-1 Competitie
Jeugd 11.00 uur Mariahout E3G V.V. Irene E3 14-5 Competitie
Jeugd 11.15 uur V.V. Irene D1 Blauw Geel '38 / Jumbo D3 1-5 Competitie
Jeugd 13.00 uur Blauw Geel '38 / Jumbo C4 V.V. Irene C1 0-2 Competitie
Jeugd 13.15 uur V.V. Irene MC1 Liessel MC1 6-0 Competitie
Jeugd 13.15 uur Gemert B5 V.V. Irene B2 3-4 Competitie
Jeugd 14.45 uur V.V. Irene B1 Oranje Zwart Helmond B1 Competitie
Jeugd 14.45 uur FC De Rakt A1 V.V. Irene A1 4-4 Competitie
Zondag 17 april 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Uitslag Competitie
Senioren 10.00 uur Erp 7 V.V. Irene 3 1-4 Competitie
Senioren 10.00 uur EVVC 35+ 1 V.V. Irene 35+ 2 0-5 Competitie
Senioren 10.00 uur V.V. Irene 35+ 1 Ollandia 35+ 1 1-3 Competitie
Senioren 12.00 uur V.V. Irene 2 Schijndel / De Wit 5 4-9 Competitie
Programma V.V. Irene
Donderdag 21 april 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Competitie
Senioren 20.00 uur V.V. Irene 2 WEC 3 Competitie
Zaterdag 23 april 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Competitie
Jeugd 9.15 uur V.V. Irene E1 Rhode E4 Competitie
Jeugd 9.15 uur V.V. Irene E2 WEC E4G Competitie
Jeugd 9.30 uur VOW E2 V.V. Irene E3 Competitie
Jeugd 10.15 uur V.V. Irene F3 Rhode F10G Competitie
Jeugd 10.30 uur Avanti '31 F3 V.V. Irene F1 Competitie
Jeugd 11.15 uur V.V. Irene MA1 OJC Rosmalen MA2 Competitie
Jeugd 11.30 uur WEC D1 V.V. Irene D1 Competitie
Jeugd 13.15 uur V.V. Irene C1 Rhode C3 Competitie
Jeugd 13.15 uur V.V. Irene MC1 VOW MC1 Competitie
Jeugd 14.45 uur V.V. Irene A1 HVCH A2 Competitie
Jeugd 14.45 uur V.V. Irene B2 Sparta '25 B3 Competitie
Jeugd 15.00 uur Ysselstein B1 V.V. Irene B1 Competitie
Zondag 24 april 2016
Categorie Tijd Thuis Uit  Competitie
Senioren 10.00 uur V.V. Irene 35+ 1 Vorstenbossche Boys 35+ 1 Competitie
Senioren 10.00 uur V.V. Irene 35+ 2 SCMH 35+ 1 Competitie
Senioren 12.00 uur RKVV Keldink 4 V.V. Irene 3 Competitie
Senioren 14.30 uur Fiducia 1 V.V. Irene 1 Competitie

Auteur Niels van den Aker
website www.vvirene.nl
Meer Irene voetbal nieuws >>>>


17-04-2016
 
 
vv Irene
 
 
 
 

Blijf op de hoogte van sport & nieuws en volg www.boxteldigitaal .nl op instagram, twitter of like ons via facebook



 

 

 

 
 



 
 

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
copyright © www.boxteldigitaal .nl (hoby)